Dotychczasowi proboszczowie:

  • ks. proboszcz Krzysztof Królik – od 21.04.1990 do 19.04.1997r.
  • ks. proboszcz Waldemar Kasprzak – od 19.04.1997 r.

Dotychczasowi wikariusze:

  • ks. Janusz Buduj – od 1. lipca 1991 do 1. lipca 1997 r.
  • ks. Jarosław Foltyniewicz – od 7. sierpnia 1993 do 13. listopada 1993 r.
  • ks. Paweł Nowakowski – od 6. września 1995 do 1. lipca 1997 r.
  • ks. Cezary Kuciński – od 1. lipca 1997 do 25. sierpnia 2000 r.
  • ks. Paweł Smuszkiewicz – od 1. lipca 1997 do 25. sierpnia 2000 r.
  • ks. Waldemar Szlachetka – od 25. sierpnia 2000 do 25. sierpnia 2005r.
  • ks. Krystian Gramza – od 25. sierpnia 2005r do 25. sierpnia 2010 r.
  • ks. Krystian Frąckowiak – od 25. sierpnia 2010r. do 25 sierpnia 2012 r.
  • ks. Marek Skociński – od 25 sierpnia 2012 r. do 25 sierpnia 2016 r.
  • ks. Adam Pieckenhagen – od 25 sierpnia 2016 r.