09Kwi

W drugą niedzielę miesiąca 11.07. serdecznie dziękujemy rodzinom składającym ofiary na potrzeby parafialnego kościoła. W czerwcu br. zasiliły parafię materialnie 206 rodzin, co stanowi 6% wszystkich mieszkań. Bóg zapłać!. Na początku lipca zakończony został remont ramy wieńczącej górną część dachu kościoła i zdjęte zostały rusztowania z dachu domu parafialnego. Rama górnej części dachu została częściowo obłożona nową blachą tytanowo-cynkową, podobnie jak inne dachy naszych parafialnych obiektów. Nadal trwają z przerwami prace związane z układaniem podtynkowej instalacji elektrycznej w drugiej części plebani z wikariatem.   Comiesięczne, imienne z adresem ofiary od rodzin na parafialne inwestycje proszę składać w kwietniu, jak dotąd – kopertą lub przelewem

PKO BP SA V /O 63 1020 4027 0000 1502 0035 4944

Wszystkich Czcigodnych Dobrodziejów naszego parafialnego kościoła obejmujemy stałą serdeczną modlitwą: w Żywym Różańcu, w nowennach oraz we Mszy św. w każdą drugą niedzielę miesiąca.

ks. prob. Waldemar Kasprzak