1. Uroczystość Objawienia Pańskiego obchodzić będziemy w środę  06.01. Wtorkowa wieczorna Msza św. o godz. 18.30 będzie już z Trzech Króli.  Przed Mszą św. rozprowadzać będziemy kredę i kadzidło, które zostaną poświęcone. Ofiary złożone  z okazji przyjęcia kredy i kadzidła zasilą Caritas parafii, składka przeznaczona będzie na Krajowy Fundusz Misyjny. W naszej parafii  Msze św. będą odprawiane według porządku niedzielnego.
  2. Czuwanie modlitewne Czcicieli św. Michała Arch. we wtorek 05.01. od godz. 18.00.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca 07.01.:

adoracje Najśw. Sakramentu od godz. 7.30 i 18.00.

Msza św. w intencji powołań o godz. 8.00

różaniec misyjny o godz. 18.00

4. Święto Chrztu Pańskiego, kończące okres Bożego Narodzenia w liturgii Kościoła obchodzić będziemy w przyszłą niedzielę 10.01.

5. Msza św. w intencji Dobrodziejów naszego parafialnego kościoła, w niedzielę 10.01. o godz. 9.30.

6. W tym roku z powodu epidemii decyzją ks. arcybiskupa Stanisława Gądeckiego na terenie Archidiecezji Poznańskiej nie organizuje się w domach parafian tradycyjnych odwiedzin duszpasterskich, zwanych kolędą. W tej sytuacji zapraszamy w czasie kolędowym do udziału w wieczornych Mszach św., które będą odprawiane w intencji mieszkańców poszczególnych bloków i ulic z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne dla Nich łaski. Uczestnicy Mszy św. proszeni są  o zabranie ze sobą naczynia z wodą, która będzie poświęcona podczas kolędowego spotkania po Mszy św. Po powrocie do domów proszę  użyć tej wody do pokropienia domowych pomieszczeń we własnym zakresie i odmówić modlitwę św. Jana Pawła II  w intencji rodzin z obrazka, który otrzymamy podczas kolędowego spotkania  w kościele. W tym tygodniu zapraszamy na Msze św. i kolędowe spotkania dla:

  • mieszkańców bloków nr 10,11,12 i 13 w poniedziałek 04.01. o godz. 18.30,
  • mieszkańców bloków nr 14,15 i 16 w czwartek 01. o godz. 18.30
  • mieszkańców bloków nr 17,18,19 i 20 w piątek 08.01. o godz. 18.30.