1. Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzymy, aby Nowonarodzony Zbawiciel obdarzył potrzebnymi łaskami, umocnił w wierze i miłości, chronił od zła i dał zdrowie w trudnym czasie pandemii. Szczęść Boże!
  2. Za wszystkie życzenia, jakie otrzymaliśmy z okazji świąt od Parafian oraz od Przyjaciół parafii składamy serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać!
  3. Podziękowania składam: Parafianom, którzy pomogli przygotować świąteczny wystrój kościoła, Parafialnemu Zespołowi Caritas i  młodzieży chóru „Radii solis” za rozprowadzanie świec i opłatków oraz dostarczenie chorym świątecznych życzeń od kapłanów. Bóg zapłać!
  4. Ze względu na nocne Pasterki nie będzie dzisiaj 25.12. Mszy św. o godz. 8.00. Pozostałe Msze św., jak w każdą niedzielę.
  5. Święto św. Szczepana, Pierwszego Męczennika, drugie święto przypada  w sobotę 26.12. Msze św. będą według porządku niedzielnego. Taca przeznaczona będzie na KUL, WT w Poznaniu i szkoły katolickie. Wieczorna sobotnia Msza św. o godz. 18.30 będzie już ze Święta Świętej Rodziny.