1. Dzisiaj 06.12. Dzień Modlitwy i Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
  2. W dalszym ciągu zachęcamy do udziału w Roratach, które odprawiamy od poniedziałku do piątku o godz. 6.30.
  3. Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP przypada we wtorek 08.12. Tego dnia taca będzie na biedne kościoły w Polsce.
  4. W naszej parafii rozpoczynamy cotygodniową adoracje Najświętszego Sakramentu w ciszy: w czwartki od godz. 18.00 do wieczornej Mszy św., począwszy od najbliższego czwartku 10.12. Zachęcamy do modlitewnego udziału! Przypominamy, że adoracja Najświętszego Sakramentu są jeszcze co miesiąc w pierwsze czwartki, piątki i soboty rano i wieczorem, a także prowadzone  co miesiąc przez kilka grup duszpasterskich.
  5. Zachęcamy  do wzięcia udziału w akcji: „Tytka charytatywna”, która wesprze potrzebujących w parafii i Caritas Archidiecezji, która prowadzi między innymi jadłodajnie. Chętni proszeni są o zabranie torby papierowej i wypełnienie jej podstawowymi trwałymi artykułami spożywczymi i środkami czystości  i przyniesienie jej za tydzień 13.12 przed Mszą św. do holu domu parafialnego. Akcja ta może być okazją do okazania adwentowego gestu miłosierdzia.
  6. Msza św. w intencji Dobrodziejów parafialnego kościoła w przyszłą niedzielę 13.12. o godz. 11.00.
  7. Zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie dzisiaj 06.12. po Mszy św.
  8. Świece Caritas oraz poświęcone wigilijne opłatki rozprowadza Zespół Caritas   i młodzież chóru, po Mszy św. w podcieniach dziedzińca kościoła. Prasę nabyć możemy przed kościołem.