1. Dzisiaj 22.11. przypada ostatnia niedziela w Roku Liturgicznym, zarazem uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Podczas Mszy św.  o  godz. 11.00 poświęcone zostały już wigilijne opłatki, które rozprowadzać będziemy wraz ze świecami Caritas od przyszłej niedzieli 29.11.  w podcieniach dziedzińca kościoła.
  2. Dodatkowa niedzielna Msza św. odbędzie się dzisiaj  22.11. o godz. 17.00.
  3. Wspólnota dzieci i rodzin pierwszokomunijnych ze względu na panujące obostrzenia nie może spotkać się w kościele na dzisiejszej 22.11. listopadowej Mszy św. niedzielnej o godz. 17.00; liczymy na to, że możliwe to będzie w grudniu. Rodzice dzieci pierwszokomunijnych proszeni są jednak  o dostarczenie brakujących  aktów chrztu dzieci ochrzczonych poza naszą parafią, zamawianie alb, o odbiór książeczek – modlitewników, a także  o nabycie o medalików dzisiaj 22.11. od godz. 17.00 do godz. 18.00 w sali parafialnej z zachowaniem norm sanitarnych.
  4. Czuwanie modlitewne  Apostolstwa Dobrej Śmierci w piątek 27.11. od godz. 18.00.
  5. Nowy Rok Liturgiczny powitamy za tydzień 29.11. z nowym hasłem duszpasterskim: „Zgromadzeni na świętej wieczerzy”. Rozpoczniemy Adwent, z którym  związane są Msze św. Roratnie o Matce Bożej, odprawiane według starej tradycji o świcie, w naszej parafii od poniedziałku do piątku o godz. 6.30. Z okazji Adwentu podejmijmy postanowienia!
  6. Ogólnopolskie rekolekcje „Oddanie 33” rozpoczną się w przyszłą niedzielę 29.11. Mszą św. o godz. 10.00 w katedrze poznańskiej. Są to 33 dniowe rekolekcje przygotowujące do aktu oddania się Panu Jezusowi przez Maryję. Wszystkie informacje na stronie www.oddanie33.pl
  7. Prasa katolicka do nabycia po Mszy św.

 

Odeszli do wieczności

ś+p Teresa Smukowska, l.61 z ul. Sławskiego

ś+p Konrad Marian Gryglewski,  l. 82 z bl. nr 36

„Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie”