1. Światowy Dzień Ubogich przypada dzisiaj 15.11. Z tej okazji będzie zbiórka do puszek Caritas z przeznaczeniem na świetlice, jadłodajnie i dom dziecka.
  2. Z okazji przypadającego  wkrótce  dnia  św. Cecylii patronki chórów i muzyki kościelnej, życzymy panu organiście oraz parafialnemu dziecięco – młodzieżowemu zespołowi muzycznemu „Radii solis” radości i satysfakcji  w szlachetnej posłudze na chwałę Bożą!
  3. Parafia nasza dołączy do Światowej Adoracji Najświętszego Sakramentu, która odbędzie się pod hasłem: „Przyjdźcie błogosławieni Ojca mojego”. Godzinna adoracja odbędzie się w sobotę 21.11. od godz. 17.30.
  4. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, ostatnia niedziela Roku Liturgicznego, święto patronalne Akcji Katolickiej przypada za tydzień 22.11. Podczas Mszy św. o godz. 11.00 zostaną poświęcone opłatki wigilijne, które później rozprowadzać będziemy od pierwszej niedzieli Adwentu.
  5. Dodatkowa niedzielna Msza św. odbędzie się w przyszłą niedzielę 22.11.   o godz. 17.00.
  6. Wspólnota dzieci i rodzin pierwszokomunijnych ze względu na panujące obostrzenia nie może spotkać się w kościele na listopadowej Mszy św. niedzielnej o godz. 17.00; liczymy na to, że możliwe to będzie w grudniu. Rodzice dzieci pierwszokomunijnych proszeni są jednak o dostarczenie brakujących  aktów chrztu dzieci ochrzczonych poza naszą parafią, o zamawianie alb, o odbiór książeczek – modlitewników, a także o nabycie medalików w przyszłą niedzielę  od godz. 17.00 do godz. 18.00 w sali parafialnej z zachowaniem norm sanitarnych.
  7. Prasa katolicka do nabycia po Mszy św