1. W związku z nowymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać teraz jednocześnie 46 osób nie licząc obsługujących. Prosimy o dezynfekcje rąk, dystans i zakrywanie ust i nosa!
  2. XII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym przypada dzisiaj 08.11. Modlitwą i ofiarą po Mszy św. wspieramy prześladowanych chrześcijan w Republice Środkowoafrykańskiej.
  3. W drugą niedzielę miesiąca wyrażamy wdzięczność ofiarodawcom wspierającym parafialne inwestycje. W październiku wpłynęły na parafię ofiary od 200 rodzin, co stanowi 6% wszystkich rodzin. Bóg zapłać! W październiku w dalszym ciągu trwały z przerwami prace dekarskie na dachu drugiej części plebani z wikariatem. W minionym tygodniu listopada dokończona została instalacja odgromowa nowego budynku. Jednocześnie nadal spłacamy zobowiązania za ubiegłoroczne roboty budowlane. Listopadowe, imienne z adresem, comiesięczne ofiary od rodzin, prosimy składać, jak dotąd kopertą lub przelewem. Dobrodziejów naszego parafialnego kościoła zapewniamy  o stałej modlitwie w Ich intencji: w Żywym Różańcu, nowennach oraz Mszy św. w drugą niedzielę miesiąca, która została odprawiona dzisiaj  08.11. o godz. 12.30.
  4. Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej przypada w poniedziałek 09.11.
  5. Narodowe internetowe rekolekcje na Jasnej Górze odbędą się od 11. do 13.11.: konferencja o godz. 12.00, Msza św. o godz. 20.00, Apel Jasnogórski o godz. 21.00. Rekolekcje będą transmitowane także przez Radio Emaus.
  6. Kończymy codzienne modlitwy za ś+p zmarłych. Msza św. w intencji ś+p zmarłych podanych w tegorocznych wymieniankach odprawiona zostanie we wtorek 10.11. o godz. 18.00.  Za wszystkie złożone z okazji wymienianek ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  7. Rocznica Odzyskania Niepodległości, przypada w środę   11.11. Msza św. w intencji Ojczyzny odbędzie się o godz. 10.00. Taca tego dnia będzie na potrzeby Stolicy Świętej.
  8. IV Światowy Dzień Ubogich przypada za tydzień 15.11. Z tej okazji będzie zbiórka do puszek Caritas z przeznaczeniem na świetlice, jadłodajnie i dom dziecka.
  9. GEOPOZ zawiadamia o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu operatu opisowo – kartograficznego modernizacji ewidencji gruntów i budynków dla obrębów ewidencyjnych Strzeszyn i Piątkowo.
  10. Prasa katolicka do nabycia po Mszy św.

Odeszli do wieczności

ś+p Jan Kasprzak l. 68, z bl. nr 33

ś+p Jan Grobelny l. 80 z bl. nr 4

„Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie …”