1. Zachęcamy do udziału w październikowych nabożeństwach różańcowych, codziennie o godz. 18.00
  2. Czuwanie modlitewne Czcicieli św. Michała Arch. we wtorek 06.10. od godz. 18.00.
  3. Biuro parafialne czynne będzie w tym tygodniu w poniedziałek i w piątek.
  4. Katecheza przed chrztem św. w piątek 09.10. o godz. 19.15.
  5. Msza św. w intencji Dobrodziejów naszego parafialnego kościoła, w sobotę 10.10. o godz. 18.30.
  6. Pod hasłem: „Totus Tuus”. przebiegać będą obchody Dni Papieskich, które rozpoczną się w przyszłą niedzielę 11.10. Z tej okazji odbędzie się zbiórka do puszek na „Dzieło Nowego Tysiąclecia” fundujące stypendia dla uzdolnionych uczniów z ubogich środowisk.
  7. Spotkanie dla rodziców dzieci klas III pierwszokomunijnych naszej parafii,u progu przygotowań do uroczystości,  odbędzie się w przyszłą niedzielę 11.10. o godz. 19.30  w kościele. Dokonamy wtedy zapisów dzieci naszej parafii na listę kandydatów do Pierwszej Komunii św. Rodzice przychodzą sami bez dzieci.  Po spotkaniu będzie możliwość nabycia książeczek  i różańcy.
  8. Przy wejściu do kościoła,  pod chórem ustawiony został dezynfekator do rąk,  z którego proszę korzystać. Przypominam także o obowiązku zakrywania nosa i ust.
  9. Dogodny zakup prasy katolickiej, po Mszy św.

Odszedł do wieczności ś+p Michał Józef Gulgowski, l. 74, z bl. nr 6

„Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie”