1. Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom z okazji uroczystości Narodzenia Pańskiego życzymy dobrego zdrowia, mocnego ducha, potrzebnych darów od Dzieciątka Jezus i Jego błogosławieństwa. Szczęść Boże!
 2. Za wszystkie życzenia, jakie otrzymaliśmy z okazji świąt od Parafian oraz od Przyjaciół parafii składamy serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać!
 3. Podziękowania składam: Parafianom, którzy pomogli przygotować świąteczny wystrój kościoła, Parafialnemu Zespołowi Caritas za rozprowadzanie świec   i opłatków, a młodzieży chóru „Radii solis” za dostarczenie chorym świątecznych życzeń od kapłanów. Bóg zapłać!
 4. Ze względu na nocną Pasterkę nie będzie dzisiaj 25.12. Mszy św. o godz. 8.00. Pozostałe Msze św., jak w każdą niedzielę.
 5. Święto św. Szczepana, Pierwszego Męczennika, drugie święto przypada w czwartek  26.12. Msze św. będą według porządku niedzielnego. Taca przeznaczona będzie na KUL, WT w Poznaniu i szkoły katolickie.
 6. Dzieci zapraszamy do śpiewania kolęd przy żłóbku w drugie święto 26.12.  o godz. 15.00.
 7. Święto św. Jana Ap i Ew przypada w piątek 27.12.
 8. Czuwanie modlitewne Apostolstwa Dobrej Śmierci w piątek 27.12. od godz. 7.30.
 9. Święto św. Młodzianków Męczenników przypada w sobotę 28.12.
 10. Święto Świętej Rodziny przypada w przyszłą niedzielę 29.12. Małżonków, którzy pragną tego dnia odnowić przyrzeczenia małżeńskie zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.30.
 11. Wizyty duszpasterskie zwane kolędą rozpoczniemy od piątku 27.12.,   tym razem w południowej części parafii. Początek godz. 16.00. W oczekiwaniu na kapłana proszę przygotować: biały obrus, krzyż, świece, Pismo św., wodę święconą, kropidło, a dzieci zeszyty od religii.  Wodę święconą można zabierać po każdej Mszy św. w zakrystii ministrantów. W okresie kolędowym Msze św. od poniedziałku do piątku odprawiać będziemy tylko rano o godz. 8.00, a biuro parafialne czynne będzie  tylko  w piątki, od godz. 10.00 do 11.00. Szczegółowy rozkład tras  kolędowych znajdziemy w kruchcie i stronie parafii www.stanislawbpm.archpoznan.pl
 12. Prasę nabyć możemy po Mszy św. („Jesteśmy)

Odeszli do wieczności

 • ś+p Wiesława Jerszyńska z bl. nr 37
 • ś+p Alfreda Dobosz z ul. Lechickiej
 • ś+p Leon Kowalski z bl. nr 30
 • ś+p Paweł Kwapisz z bl. nr 5

„Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…”