1. Dzisiaj 08.12. w drugą niedzielę miesiąca serdecznie dziękujemy rodzinom składającym  ofiary na potrzeby parafialnego kościoła. W listopadzie wpłynęły ofiary od 215 rodzin, co stanowi 6,4% wszystkich rodzin parafii. Bóg zapłać! W listopadzie dokończyliśmy zabezpieczenie otworów okiennych i drzwiowych na sezon zimowy w budynku drugiej części plebani z wikariatem. Obecnie rozpoczynamy spłatę zobowiązań za wzniesiony w tym roku budynek w stanie surowym. Comiesięczne, imienne z adresem ofiary od rodzin na parafialne inwestycje proszę składać w grudniu, jak dotąd – kopertą lub przekazem. Darczyńców parafialnego kościoła obejmujemy stałą modlitwą: w Żywym Różańcu, nowennach i Mszy św. w drugą niedzielę miesiąca, dzisiaj  08.12.o godz. 8.00.
  2. W dalszym ciągu zachęcamy do udziału w Roratach, które odprawiamy od poniedziałku do piątku o godz. 6.30, a młodsze dzieci do udziału  w „Roratkach” we wtorek 10.12. o godz. 17.30.
  3. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu w poniedziałek 09.12. i piątek. 13.12.
  4. Czuwanie Apostolstwa Modlitwy w poniedziałek 09.12. od godz. 18.00. Po Mszy św. katechezę poprowadzi ks. wikariusz na temat: „Guadelupe – o tym, jak Maryja nawróciła Indian”.
  5. Msza św. dzieci klas III oraz rodzin pierwszokomunijnych połączona  z poświęceniem medalików, w przyszłą niedzielę 15.12. o godz. 17.00.
  6. Wszystkim, którzy włączyli się w akcję pomocy potrzebującym „Tytka charytatywna” składam Bóg zapłać!
  7. Zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie dzisiaj 09.12. po Mszy św.
  8. Świece Caritas oraz poświęcone wigilijne opłatki rozprowadza Zespół Caritas, po Mszy św. w podcieniach dziedzińca kościoła. Prasę nabyć możemy przed kościołem.

Odeszła do wieczności

  • ś+p Mirosława Wincentyna Byczek z bl. nr 10

„Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…”