1. Pod hasłem: „Przemilczane cierpienie” obchodzimy dzisiaj 10.11.  XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Modlitwą i ofiarą po Mszy św. wspieramy prześladowanych chrześcijan w Sudanie Południowym.
  1. W drugą niedzielę miesiąca wyrażamy wdzięczność ofiarodawcom wspierającym parafialne inwestycje. W październiku wpłynęły na parafię ofiary od 207 rodzin, co stanowi 6% wszystkich rodzin. Bóg zapłać! W październiku wykonany został pas z cegły klinkierowej na elewacji zewnętrznej drugiej części plebani z wikariatem. Obecnie zabezpieczamy otwory okienne i drzwiowe nowego budynku na sezon zimowy. Chcemy jeszcze dokończyć ścianę na wykonanym już podciągu otwartej bramy łączącej plebanię  z kościołem. Listopadowe, imienne z adresem, comiesięczne ofiary od rodzin, prosimy składać, jak dotąd kopertą lub przekazem. Dobrodziejów naszego parafialnego kościoła zapewniamy   o stałej modlitwie: w Żywym Różańcu, nowennach oraz Mszy św. w drugą niedzielę miesiąca, która została odprawiona dzisiaj  11.  o godz. 11.00.
  2. Rocznica Odzyskania Niepodległości, przypada w poniedziałek  11.11. Msza św. w intencji Ojczyzny odbędzie się o godz. 10.00. Taca tego dnia będzie na potrzeby Stolicy Świętej.
  3. Biuro parafialne czynne będzie w tym tygodniu w środę 13.11.
  4. Kończymy codzienne modlitwy za ś+p zmarłych. Msza św. w intencji ś+p zmarłych podanych w tegorocznych wymieniankach odprawiona zostanie we wtorek 12.11. o godz. 18.00.  Za wszystkie złożone z okazji wymienianek ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  5. Msza św. dzieci klas III i rodzin pierwszokomunijnych połączona z poświęceniem modlitewników w przyszłą niedzielę 17.11.  o godz. 17.00.
  6. Światowy Dzień Ubogich przypada za tydzień 17.11.
  7. Prasa katolicka do nabycia po Mszy św.

Odeszła do wieczności ś+p Elżbieta Szatybełko

„Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie …”