1. Dzień Modlitw o Kanonizację Błogosławionych i Beatyfikację Sług Bożych  z naszej Archidiecezji przypada dzisiaj  03.11.
 2. Trwają codzienne modlitwy za ś+p zmarłych podanych w tegorocznych wymieniankach o godz. 18.00 oprócz wtorku 05.11. i środy 06.11. ze względu na godzinę maryjną i bierzmowanie.
 3. Bezpośredni kandydaci do bierzmowania, uczniowie klas VIII spotkają się w tym tygodniu na przygotowaniu liturgicznym przed uroczystością bierzmowania w poniedziałek 04.11. o godz. 19.00. Młodzi przychodzą ze świadkiem lub rodzicem. Spowiedź św. kandydatów do bierzmowania we wtorek 05.11. od godz. 17.00. Uroczystość sakramentu bierzmowania młodzieży klas VIII odbędzie się  w środę  06.11. o godz. 18.00. Szafarzem sakramentu będzie ks. bp Grzegorz Balcerek. Młodych obejmijmy naszą modlitwą. Z racji bierzmowania nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy odbędzie się po Mszy św. porannej.
 4. Czuwanie modlitewne Czcicieli św. Michała Arch. we wtorek 05.11. od godz. 17.30.
 5. W obliczu przygotowań do nawiedzenia Matki Bożej w wizerunku ikony jasnogórskiej w naszej parafii, które wydarzy się 5 czerwca 2020 r. trwa dziewięciomiesięczna nowenna w intencji błogosławionych owoców duchowych nawiedzenia dla naszej wspólnoty. Czuwamy na modlitwie każdego 5 dnia miesiąca godzinę przed wieczorną Mszą św. Zapraszamy na trzecią godzinę maryjną podczas nowenny we wtorek 05.11. od godz. 17.30. Modlić się będziemy o Miłosierdzie Boże dla dusz czyśćcowych.
 6. Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej przypada w sobotę 09.11.
 7. Katecheza przed chrztem św., w piątek 08.11. o godz. 19.15 w kościele. Uroczystość chrztu św. dzieci, w sobotę 09.11. podczas Mszy św. o godz. 17.00.
 8. Pod hasłem: „Przemilczane cierpienie” obchodzić będziemy XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym za tydzień 10.11. Tym razem modlitwą obejmujemy prześladowanych chrześcijan w Sudanie Południowym. Po Mszy św. zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi w potrzebie.
 9. Msza św. w intencji Dobrodziejów parafialnego kościoła, w przyszłą niedzielę 10.11.  o godz. 11.00.
 10. Dogodny zakup prasy katolickiej po Mszy św.

Odeszli do wieczności:

 • ś+p Jacek Wojciech Banaś
 • ś+p Adam Budziński

„Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”