14Wrz

Wobec zbliżającego się nawiedzenia Matki Bożej w wizerunku ikony jasnogórskiej w naszej parafii, które wydarzy się 5 czerwca 2020 r. rozpoczęliśmy dziewięciomiesięczną nowennę w intencji błogosławionych owoców duchowych nawiedzenia dla naszej wspólnoty. Nowennowa  Godzina Maryjna  od września 2019  do maja 2020 będzie zawsze 5 dnia miesiąca o godz. 17.30. Zapraszam do licznego udziału!

Od niedzieli 08 września odprawiamy znowu niedzielne Msze św. o godz. 8.00, 9.30 z udziałem młodzieży, 11.00 z udziałem rodzin z dziećmi, 12.30 oraz 18.30

Dzieciom, młodzieży, rodzicom, nauczycielom, katechetom, wychowawcom życzę dużo sił, cierpliwości i darów Ducha św. na nowy rok szkolny. Wszystkich tych, którzy angażują  się w dobre chrześcijańskie wychowanie wspierajmy naszą modlitwą.

Po wakacjach zachęcam do udziału w spotkaniach grup duszpasterskich, jakie działają przy naszej parafii.

W niedzielę 22 września odbędzie się rodzinny parafialny festyn ,, W niedzielę przy kościele ” od godz. 15.00 do godz.18.00 W programie gry, zabawy, koncerty, konkurencje –  dla każdego coś miłego na świeżym powietrzu. Zapraszam do udziału całymi rodzinami!

Zbliża się październik, już teraz zaplanujmy swój udział w modlitwie różańcowej. Dla ogółu Parafian nabożeństwa różańcowe będą codziennie o godz. 18.00, ostatnie tegoroczne nabożeństwo fatimskie pod przewodnictwem diecezjalnego duszpasterza Żywego Różańca ks dra Jana Glapiaka będzie w niedzielę 13 października o godz. 19.30, natomiast dla dzieci 9 dniowa nowenna ,, dziesiątek różańcowych” rozpocznie się w poniedziałek 21 października o godz. 17.30

 

Wasz proboszcz