1. Ks. Henrykowi Jędrzejakowi misjonarzowi z Kamerunu dziękujemy za dzisiejszą posługę. Bóg zapłać! Jego placówkę misyjną  możemy wesprzeć materialnie, po Mszy św.
  2. Dzisiaj 14.07., przypada druga niedziela miesiąca, stąd bardzo dziękujemy ofiarodawcom wspierającym parafialne inwestycje. W czerwcu br. wpłynęły ofiary na parafię od 192 rodzin, co stanowi 6% wszystkich mieszkań w parafii. Bóg zapłać! Obecnie kontynuujemy budowę drugiej części plebani  z wikariatem; prace prowadzone są na piętrze nowego budynku, który wkrótce zamkniemy stropem. Comiesięczne, imienne ofiary od rodzin prosimy składać w lipcu, jak do tej pory – kopertą lub przekazem. Dobrodziejów parafialnego kościoła obejmujemy stałą modlitwą – dzisiaj 14.07. była w Ich intencji Msza św. o godz. 18.30, ponadto powierzamy Darczyńców w nowennach i Żywym Różańcu.
  3. Po zakończonym turnusie parafialnych półkolonii letnich dla dzieci składamy podziękowanie paniom katechetkom, grupie wolontariuszy oraz Parafialnemu Zespołowi Caritas. Bóg zapłać!
  4. Liturgiczne wspomnienie NMP z Góry Karmel przypada we wtorek 16.07. Z tej okazji odbędzie się Msza św. w intencji Członków Bractwa Szkaplerznego, parafian, którzy noszą przy sobie szkaplerz oraz modlą się codziennie do Matki Bożej, o godz. 18.30.
  5. Kolportaż prasy katolickiej, po Mszy św.

 

Odeszli do wieczności:

  • ś+p Wojciech Górazda z ul. Znanieckiego
  • ś+p Leszek Jerzy Łuczkowski z bl. nr 23

„Wieczny odpoczynek racz im dać Panie”