19Maj

Po zakończonych uroczystościach odpustowych ku czci naszego wielkiego patrona św. Stanisława Biskupa i Męczennika składam serdeczne podziękowanie tym wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu i przebiegu uroczystości oraz tym, którzy wzięli w nich udział. Bóg zapłać!

Nasza poznańska archidiecezja od soboty 18 maja br. rozpoczęła uroczyście nawiedzenie Maryi w wizerunku Matki Bożej Jasnogórskiej. Ufamy, że czas maryjnego Nawiedzenia ożywi naszą wiarę, nadzieję i miłość i będzie czasem radości i błogosławieństwa. Przypomnę, że Matka Boża zagości w naszej parafii  5 czerwca 2020 r.

W niedzielę 19 maja br. 28 dzieci klas trzecich naszej parafii spotkało się z Jezusem w Pierwszej w ich życiu Komunii św. Wspomóżmy je modlitwą, aby ich miłość do Zbawiciela przetrwała na czas młodości i dorosłego życia.

W niedzielę 26 maja br. obchodzić będziemy Dzień Matki. Wszystkie Mamy zapraszamy na Mszę św. w Ich intencji o godz. 11.00, a po niej krótki koncert na cześć naszych kochanych Mam w wykonaniu Radii solis.

W maju pamiętajmy o Matce Niebieskiej uczestnicząc w nabożeństwach majowych, które odprawiamy codziennie o godz.18.00

Powoli planujmy sobie już czas na uczczenie Najświętszego Serca Pana Jezusa w nabożeństwach czerwcowych.

 

Wasz proboscz